Heb je een vraag of heb je hulp nodig? Bijvoorbeeld bij het uitwerken van jouw plan voor het vergroenen van jouw omgeving of rond het thema voedsel uit de stad. Denk hierbij aan het vinden van draagvlak of de verdere uitwerking van jouw idee?

Neem dan contact op met stichting Utrecht Natuurlijk. Wij helpen je graag op weg als je bijvoorbeeld struikelt over regelgeving, financiering, het vinden van partners of andere ondersteuning bij het realiseren van jouw initiatief.

Klop aan bij onze contactpersoon in jouw wijk

Want die kan je helpen met jouw Utrechtse initiatief!

Vleuten de Meern/Leidsche Rijn

Astrid van den Broek
06 39 00 68 52
astrid.van.den.broek@utrechtnatuurlijk.nl

Noordwest/Overvecht

Bea van Meel
06 22 81 95 93
bea.van.meel@utrechtnatuurlijk.nl

Zuid/Oost

Ursula Engel
06 28 36 54 11
ursula.engel@utrechtnatuurlijk.nl

Zuidwest/west

Ellen Alzer
06 22 56 63 64
ellen.alzer@utrechtnatuurlijk.nl

Noordoost/Binnenstad

Jessica van Essen
06 20 75 03 74
jessica.van.essen@utrechtnatuurlijk.nl

Stimuleringsregeling Initiatieven Duurzame Ontwikkeling (SIDO)

SIDO maakt duurzame initiatieven in en voor de stad Utrecht mogelijk. Elk jaar is hiervoor een vastgesteld budget beschikbaar.

Welke projecten mogen?

In 2020 is budget beschikbaar voor twee soorten projecten:

  • € 30.000 is beschikbaar voor duurzame initiatieven die aansluiten bij het beleid van de gemeente Utrecht, concrete resultaten opleveren en te maken hebben met het beïnvloeden van het gedrag. Experimenten mogen. Voorwaarden SIDO regeling.
  • Daarnaast nodigt Utrecht Natuurlijk maatschappelijke organisaties en inwoners-collectieven uit om samen met ons een inhoudelijke bijdrage te leveren aan de realisatie van doelstellingen op het vlak van Natuur- en Milieueducatie passend bij de vijf Utrecht Natuurlijk programmalijnen: Natuurrecreatie en –educatie op de stadsboerderijen en stadstuinen, voedselproductie in de stad, groene stad, natuureducatie voor het onderwijs en werken in het groen. Voor deze projecten wordt in 2020 een bedrag van € 60.000 ingezet.
Neem voor vragen over de SIDO regeling contact op met:
Jeroen Onck
06 21 80 20 95
jeroen.onck@utrechtnatuurlijk.nl