Rondleiding voor oogstaandeelhouders 30 mei

Voor wie

  • Alle leeftijden
  • Kosten

  • Gratis
  • Locatie

  • Koppelsteede
  • Hoe laat?

  • 11.00 tot 12.00
  • InschrijvenDeze link gaat naar een externe website.

    Welkom op de zelfoogsttuin Koppelsteede!

    Om je als nieuw oogstlid een vliegende start te geven dit oogstseizoen, nodigen we je uit om deel te nemen aan deze rondleiding.

    Tijdens de rondleiding legt tuinder Matty de ins en outs van het oogsten uit zodat je zelfstandig je weg in de tuin weet te vinden. Je leert wat je kan oogsten, waar, hoeveel, wanneer en hoe. En, waar je je groenten kan wassen en wat je voor het oogsten mee moet nemen.

    Na afloop van de rondleiding kun je nog even blijven, een kopje thee of koffie drinken, nog wat vragen stellen en andere oogstleden leren kennen.

    Kan jij op allebei data van de rondleiding niet komen? Geen zorgen, je krijgt voor het begin van het oogstseizoen ook een gedetailleerde handleiding voor het oogsten. Kom dan ook in je eerste oogstweek het liefst op een doordeweekse dag. Tuinder Matty zal dan in de tuin zijn en je vragen kunnen beantwoorden.

    We kijken ernaar uit om je binnenkort in de tuin te zien!

    Groene groet van het zelfoogsttuin Koppelsteede team.

    Inschrijven voor Rondleiding voor oogstaandeelhouders 30 mei

    Schrijf je nu in voor onze nieuwsbrief!

    Blijf op de hoogte over de natuur in de stad en alle activiteiten op en rondom onze locaties

    "*" geeft vereiste velden aan

    Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
    Voor- en achternaam*