Blijf op de hoogte!

Steun ons

BROED Workshop: Botanische Kunst (Oshibana)

  • Wanneer
    zo 30 november
    14.00 tot 16.00 uur
  • Thema
    • Gratis activiteit
    • Natuur
  • Voor wie
    • Volwassenen
  • Locatie
  • Kosten
    € 39,50
  • Inschrijven
Meer informatie
Ontdek de magie van botanische kunst tijdens deze workshop Oshibana.

Heb je altijd al willen experimenteren met gedroogde bloemen, bladeren en zaden? Dat kan op zondag 7 september, zondag 12 oktober en zondag 30 november bij Griftsteede! Met kunstenaar en storyteller Ying Yi Wu leer je nieuwe technieken en creëer je prachtige kunstwerk rechtstreeks uit de natuur.

Wat kan je verwachten?

  • Leer hoe je kleurrijke, gedroogde materialen kunt gebruiken in je kunstwerken.
  • Ontdek inspirerende storytelling om je creaties tot leven te brengen.
  • Maak je eigen unieke kunstkaarten met persoonlijke begeleiding en praktische tips van Ying Yi Wu zelf.

Wanneer en waar?

Deze workshop Oshibana is op zondag 30 november van 14.00 tot 16.00 uur bij Stadsboerderij Griftsteede.

Voor meer workshops (oa van Ying Yi Wu), en andere activiteiten, kijk op onze activiteitenpagina.

Aanmelden en kosten

Aanmelden kan via het aanmeldformulier onderaan deze pagina.

Kosten zijn €39,50 per deelnemer.

Let op, de activiteit gaat door als er minimaal 5 deelnemers zijn. Als dit niet het geval is, hoor je het uiterlijk de dinsdag van tevoren en storten we uiteraard het betaalde bedrag terug op uw rekening. Verder geldt onze annuleringsregeling voor deze activiteit.

Voor wie?

Deze workshop is verrassend en interessant voor beginners én voor wie al andere kunstlessen volgt! Of je nu rust zoekt in het creatieve proces of nieuwe artistieke wegen wilt verkennen, je gaat naar huis met je eigen unieke creaties. Leeftijd vanaf 18 jaar, vanaf 13 jaar mogen deelnemers mee doen onder begeleiding van een (betalende) volwassene.

(De workshop bevat alle benodigde materialen en is inclusief lekkere hapje en bloementhee.)

Docent: Ying Yi Wu

Hallo, Ik ben Ying Yi Wu, beeldend kunstenaar en storyteller. In 2018 studeerde ik af aan de MA aan de HKU. Ik laat me inspireren door de natuur in het bijzonder werken met botanische materialen, en ik verdiep mij in wat de natuur zintuigelijk met ons doet. Dit doe ik door de bloemen, bladeren en zaden te drogen, en er visuele verhalen mee te maken. Zoals dieren, portretten, symbolen, landschappen, fantasie en letters. Maar ook door ‘theeceremonies’ te geven en ‘eten kunst’ te delen, waarbij we gedroogde bloemen kunnen proeven. Tijdens de les breng ik de verhalen op gang, zodat de deelnemers worden ondergedompeld in een ‘wij-gevoel’ en het zintuiglijk maakproces. Ik geniet ervan wanneer deelnemers eigen verhalen door visuele kunst te maken met botanische materialen. Hierbij links naar mijn website en instagram.

BROED

Deze activiteit is onderdeel van BROED:

DOE MEE, ONTMOET & GROEI

‘Leren leren’, je blijven ontwikkelen en daarmee samen de creatieve en culturele sector versterken, dat kan tijdens BROED. Een inspirerende maand vol activiteiten voor en door creatieve en culturele professionals in november 2025. Ben jij een organisatie en wil je programma aanleveren? Dat kan vanaf 6 juni 2025.

Inschrijven op deze activiteit

Activiteitenformulier Utrecht Natuurlijk
Voorbeeld: 0000AA
Hoe heb je kennisgenomen van deze activiteit?
Wil je onze nieuwsbrief ontvangen?
Interessegebied(en)